Eksplozija atomskog fudbala

Večeras su odigrane dvije preostale utakmice četvrtine finala Lige prvaka.

U Barceloni su Katalonci dočekali i osramotili Bayern sa 4-0 još u prvom poluvremenu, dok se na Anfieldu igrala sjajna fudbalska predstava između Liverpula i Chelsea koju ste imali priliku pratiti u direktnom prenosu.

Leo MessiBarcelona 4 – 0 Bayern / Barcelona je završila posao već u prvom poluvremenu zabijajući nevjerovatna četiri gola. Svemirski Leo Messi u dva navrata, Samuel Eto'o i majstor Thierry Henry, su zapečatili sudbinu gostiju iz Minhena. Ovim su Španci postavili za Bavarce vjerovatno nemoguću misiju u revanšu, jer prednost Barcelone od četiri gola teško da bi neko mogao nadoknaditi pa makar imao Riberyja za kreatora igre. Bayern potpuno podbacio iako u nekim trenucima nisu imali niti sreće.

Ivanović, utakmica karijereLiverpul 1 – 3 Chelsea / Liverpul potpuno nadigran u drugom poluvremenu. Utakmica karijere za Ivanovića koji i drugi put zabija glavom Liverpulu. I Drogba je imao svoj šou, iz sumnjive situacije postiže gol. Chelsea konkretniji i samuvjereniji, iako je statistički Liverpul imao loptu više u svojim nogama. Ogromne pohvale navijačima Redsa koji unatoč svemu završavaju utakmicu najslavnijom navijačkom pjesmo na svijetu “You\'ll never walk alone!â”
(Pregledajte cjelokupan transkript prenosa iz minute u minutu >>>)