Raspored fudbalske Premijer lige BiH: sezona 2017/2018

U žrijebu za odigravanje sezone 2017/18, fudbalske Premijer ligu Bosne i Hercegovine učestvovalo je jedanaest klubova, dok će dvanaesti član lige (Klub X) biti poznat naknadno.

Žrijeb Premijer lige 2017/2018
Žrijeb Premijer lige 2017/2018

Prvo kolo sezone 2017/18 je na programu 22. i 23. jula 2017. godine, a takmiče se:

1. HŠK ZRINJSKI (Mostar) 0 0 0 0 0:0 0
2. FK ŽELJEZNIČAR (Sarajevo) 0 0 0 0 0:0 0
3. FK SARAJEVO (Sarajevo) 0 0 0 0 0:0 0
4. FK RADNIK (Bijeljina) 0 0 0 0 0:0 0
5. FK KRUPA (Krupa na Vrbasu) 0 0 0 0 0:0 0
6. NK ŠIROKI BRIJEG 0 0 0 0 0:0 0
7. FK MLADOST (Doboj-Kakanj) 0 0 0 0 0:0 0
8. NK VITEZ (Vitez) 0 0 0 0 0:0 0
9. NK ČELIK (Zenica) 0 0 0 0 0:0 0
10. FK SLOBODA (Tuzla) 0 0 0 0 0:0 0
11. NK GOŠK (Gabela) 0 0 0 0 0:0 0
12. FK Borac (Banja Luka) 0 0 0 0 0:0 0




I KOLO PL BiH 2017/18

Kakanj: FK Mladost – NK Vitez
Sarajevo: FK Željezničar – NK GOŠK
Banja Luka: FK Borac – NK Čelik
Sarajevo: FK Sarajevo – HŠK Zrinjski
Široki Brijeg: NK Široki Brijeg – FK Sloboda
Bijeljina: FK Radnik – FK Krupa

II KOLO PL BiH 2017/18

Vitez: NK Vitez – FK Krupa
Mostar: HŠK Zrinjski – NK Široki Brijeg
Zenica: NK Čelik – FK Sarajevo
Gabela: NK GOŠK – FK Borac
Kakanj: FK Mladost – FK Željezničar
Tuzla: FK Sloboda – FK Radnik

III KOLO PL BiH 2017/18

Sarajevo: FK Željezničar – NK Vitez
Banja Luka: FK Borac – FK Mladost
Sarajevo: FK Sarajevo – NK GOŠK
Široki Brijeg: FK Široki Brijeg – NK Čelik
Bijeljina: FK Radnik – HŠK Zrinjski
Krupa na Vrbasu: FK Krupa – FK Sloboda

IV KOLO PL BiH 2017/18

Vitez: NK Vitez – FK Sloboda
Mostar: HŠK Zrinjski – FK Krupa
Zenica: NK Čelik – FK Radnik
Gabela: NK GOŠK – Široki Brijeg
Kakanj: FK Mladost – FK Sarajevo
Sarajevo: FK Željezničar – FK Borac

V KOLO PL BiH 2017/18

Banja Luka: FK Borac – NK Vitez
Sarajevo: FK Sarajevo – FK Željezničar
Široki Brijeg: NK Široki Brijeg – FK Mladost
Bijeljina: FK Radnik – NK GOŠK
Krupa na Vrbasu: FK Krupa – NK Čelik
Tuzla: FK Sloboda – HŠK Zrinjski




VI KOLO PL BiH 2017/18

Vitez: NK Vitez – HŠK Zrinjski
Zenica: NK Čelik – FK Sloboda
Gabela: NK GOŠK – FK Krupa
Kakanj: FK Mladost – FK Radnik
Sarajevo: FK Željezničar – NK Široki Brijeg
Banja Luka: FK Borac – FK Sarajevo

VII KOLO PL BiH 2017/18

Sarajevo: FK Sarajevo – NK Vitez
Široki Brijeg: NK Široki Brijeg – FK Borac
Bijeljina: FK Radnik – FK Željezničar
Krupa na Vrbasu: FK Krupa – FK Mladost
Tuzla: FK Sloboda – NK GOŠK
Mostar: HŠK Zrinjski – NK Čelik

VIII KOLO PL BiH 2017/18

Vitez: NK Vitez – NK Čelik
Gabela: NK GOŠK – HŠK Zrinjski
Kakanj: FK Mladost – FK Sloboda
Sarajevo: FK Željezničar – FK Krupa
Banja Luka: FK Borac – FK Radnik
Sarajevo: FK Sarajevo – NK Široki Brijeg

IX KOLO PL BiH 2017/18

Široki Brijeg: NK Široki Brijeg – NK Vitez
Bijeljina: FK Radnik – FK Sarajevo
Krupa na Vrbasu: FK Krupa – FK Borac
Tuzla: FK Sloboda – FK Željezničar
Mostar: HŠK Zrinjski – FK Mladost
Zenica: NK Čelik – NK GOŠK

X KOLO PL BiH 2017/18

Vitez: NK Vitez – NK GOŠK
Kakanj: FK Mladost – NK Čelik
Sarajevo: FK Željezničar – HŠK Zrinjski
Banja Luka: FK Borac – FK Sloboda
Sarajevo: FK Sarajevo – FK Krupa
Široki Brijeg: NK Široki Brijeg – FK Radnik

XI KOLO PL BiH 2017/18

Bijeljina: FK Radnik – NK Vitez
Krupa na Vrbasu: FK Krupa – NK Široki Brijeg
Tuzla: FK Sloboda – FK Sarajevo
Mostar: HŠK Zrinjski – FK Borac
Zenica: NK Čelik – FK Željezničar
Gabela: NK GOŠK – FK Mladost

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *