SARAJEVO.co.ba RSS
facebook.com/sarajevo.co.ba
twitter.com/capajebo
Znamenitosti Sarajeva
Sarajevska muzika
Videoteka

AUTOBUSKA STANICA LUKAVICA

26. 01.
2017
7:35h

JAVNI TRANSPORT

AUTOBUSKA STANICA SARAJEVO

AUTOBUSKA STANICA LUKAVICA

AUTOBUSKA STANICA PALE

Autobuska stanica Istočno Sarajevo

Autobuska stanica Istočno Sarajevo (Lukavica) izgrađena je na prelazu milenija. Zgrada sadrži čekaonicu, bilearnicu, prodavnicu i restoran.

Adresa: Srpskih vladara 2, 71123 Istočno Sarajevo, Bosna i Hercegovina
Telefon: +387 57 31 73 77




LUKAVICA » BEOGRAD

Autobuska stanica Beograd

Autobuska stanica Beograd

Ponedjeljak @ 8:00h / 9:45h / 12:30h
Utorak @ 8:00h / 9:45h / 12:30h
Srijeda @ 8:00h / 9:45h / 12:30h
Četvrtak @ 8:00h / 9:45h / 12:30h
Petak @ 8:00h / 9:45h / 12:30h
Subota @ 8:00h / 9:45h / 12:30h
Nedjelja @ 8:00h / 9:45h / 12:30h

LUKAVICA » BIJELJINA

Autobuska stanica Bijeljina

Autobuska stanica Bijeljina

Ponedjeljak @ 9:15h
Utorak @ 9:15h
Srijeda @ 9:15h
Četvrtak @ 9:15h
Petak @ 9:15h
Subota @ 9:15h
Nedjelja @ 9:15h

LUKAVICA » HERCEG NOVI

Autobuska stanica Herceg Novi

Autobuska stanica Herceg Novi

Ponedjeljak @ 20:00h
Utorak @ 20:00h
Srijeda @ 20:00h
Četvrtak @ 20:00h
Petak @ 20:00h
Subota @ 20:00h
Nedjelja @ 20:00h

LUKAVICA » KALINOVIK

Kalinovik

Kalinovik

Ponedjeljak @ 16:00h
Utorak @ 16:00h
Srijeda @ 16:00h
Četvrtak @ 16:00h
Petak @ 16:00h
Subota @ 16:00h
Nedjelja @ 16:00h

LUKAVICA » NIŠ

Autobuska stanica Niš

Autobuska stanica Niš

Ponedjeljak @ 18:00h
Utorak @ 18:00h
Srijeda @ 18:00h
Četvrtak @ 18:00h
Petak @ 18:00h
Subota @ 18:00h
Nedjelja @ 18:00h

LUKAVICA » NOVI SAD

Autobuska stanica Novi Sad

Autobuska stanica Novi Sad

Ponedjeljak @ 6:40h / 23:15h
Utorak @ 6:40h / 23:15h
Srijeda @ 6:40h / 23:15h
Četvrtak @ 6:40h / 23:15h
Petak @ 6:40h / 23:15h
Subota @ 6:40h / 23:15h
Nedjelja @ 6:40h / 23:15h

LUKAVICA » TREBINJE

Autobuska stanica Trebinje

Autobuska stanica Trebinje

Ponedjeljak @ 7:45h
Utorak @ 7:45h
Srijeda @ 7:45h
Četvrtak @ 7:45h
Petak @ 7:45h
Subota @ 7:45h
Nedjelja @ 7:45h




JAVNI TRANSPORT

AUTOBUSKA STANICA SARAJEVO

AUTOBUSKA STANICA LUKAVICA

AUTOBUSKA STANICA PALE

Share
« nazad

ČITAJTE » Isak Samokovlija » Kiko Sarajlić » Dario Džamonja » Zuko Džumhur

Njeno veličanstvo – Baklava
Njeno veličanstvo – Baklava
Baklava je kolač orijentalnog porijekla koji se pravi od vučenog tijesta (jufka)...
Raspored fudbalske Premijer lige BiH: sezona 2017/2018
Raspored fudbalske Premijer lige BiH: sezona 2017/2018
U žrijebu za odigravanje sezone 2017/18, fudbalske Premijer ligu Bosne i Hercegovine...


 Još Sarajevskih novosti » 
Demoni u Kamernom
Demoni u Kamernom
U četvrtak, 29. juna 2017. godine od 20 sati, na sceni Kamernog teatra 55 će biti...
Gost drugog Bookstana: Hanif Kureishi
Gost drugog Bookstana: Hanif Kureishi
Internacionalni festival književnosti Bookstan s ponosom najavljuje dolazak Hanifa...


 Još Susreta i zbivanja » 
Magična snaga riječi Sarajevo otvara sva vrata
Magična snaga riječi Sarajevo otvara sva vrata
Nešto što ‘uistinu ne postoji nigdje, samo ovdje, samo kod nas i samo zbog...
Abdulah Skaka: Uloga gradonačelnika u boljem kvalitetu života građana
Abdulah Skaka: Uloga gradonačelnika u boljem kvalitetu života građana
Novoizabrani gradonačelnik Sarajeva Abdulah Skaka govori o planovima i projektima...


 Još Sarajevskih razgovora » 
John Cleese dobija Počasno Srce Sarajeva
John Cleese dobija Počasno Srce Sarajeva
Počasno Srce Sarajeva za izuzetan doprinos filmskoj umjetnosti biće uručeno na...
Kino Arena: Bivša kraljica sarajevskih kina
Kino Arena: Bivša kraljica sarajevskih kina
Početkom šezdesetih godina u Sarajevu je bilo desetak kina i sva su bila smještena...


 Još video sadrzaja » 
Sjećanje: Vinko Šamarlić
Sjećanje: Vinko Šamarlić
Vinko je poginuo 9. juna 1992. godine u odbrani Sarajeva. Iako je poginuo u prvim...
Sarajevo u nedjelju s Radnikom u večernjem terminu
Sarajevo u nedjelju s Radnikom u večernjem terminu
U nedjelju, 2. aprila 2017. godine će Fudbalski klub Sarajevo sa bijeljinskim Radnikom...


 Još iz sportskog almanaha » 
Sjećanje: Vinko Šamarlić
Sjećanje: Vinko Šamarlić
Vinko je poginuo 9. juna 1992. godine u odbrani Sarajeva. Iako je poginuo u prvim...
Sjećanje: Esad Arnautalić
Sjećanje: Esad Arnautalić
Sinoć je u Sarajevu nakon 77. godina života preminuo jedan od naznačajnijih muzičara,...


 Još uspomena i sjećanja » 

FELJTONI
» Dnevnik s Pala
» Od Grbavice do Koševa
» Čovjek s mjesecom u pjesmama

Posljednje objave
na SARAJEVO.co.ba

Popularne teme
na SARAJEVO.co.ba


akcija Alija Behmen Banja Luka Baščaršija Baščaršijske noći Beograd BiH Centar (opština) Dario Džamonja Dino Mustafić djeca Dobrinja Dom mladih ekologija Evropa liga Federacija BiH festival film FK Olimpic FK Sarajevo FK Željezničar foto fotografija fudbal gradonačelnik Grbavica Hrvatska Ilidža (opština) Italija izložba JKP GRAS jubilej Jugoslavija Kamerni teatar 55 kanton KK Bosna košarka Kriterion kultura Letu Štuke Marindvor MESS Mina Ćorić mladi Mostar MUP muzika Narodno pozorište Sarajevo navijači Nermin Čengić Njemačka novac Novi Grad (opština) Novo Sarajevo (opština) obnova obrazovanje Olimpijada Opsada Sarajeva policija pomoć Pozorište mladih Sarajevo Premijer liga protest rat reprezentacija saobraćaj Sarajevo Sarajevska filharmonija Sarajevska zima Sarajevski epitaf SARTR SFF sigurnost sjedeća odbojka Skenderija Slovenija SP 2010 Srbija Srebrenica Stari Grad (opština) studenti sud suđenje Svjetsko prvenstvo teatar televizija turizam Tuzla Vedran Puljić video Videoteka Vijećnica Zagreb zdravlje Zenica Zetra zima zločin Zvono žene

NE PROPUSTITE!