SARAJEVO.co.ba RSS
facebook.com/sarajevo.co.ba
twitter.com/capajebo
Znamenitosti Sarajeva
Sarajevska muzika
Videoteka

AUTOBUSKA STANICA LUKAVICA

26. 01.
2017
7:35h

JAVNI TRANSPORT

AUTOBUSKA STANICA SARAJEVO

AUTOBUSKA STANICA LUKAVICA

AUTOBUSKA STANICA PALE

Autobuska stanica Istočno Sarajevo

Autobuska stanica Istočno Sarajevo (Lukavica) izgrađena je na prelazu milenija. Zgrada sadrži čekaonicu, bilearnicu, prodavnicu i restoran.

Adresa: Srpskih vladara 2, 71123 Istočno Sarajevo, Bosna i Hercegovina
Telefon: +387 57 31 73 77




LUKAVICA » BEOGRAD

Autobuska stanica Beograd

Autobuska stanica Beograd

Ponedjeljak @ 8:00h / 9:45h / 12:30h
Utorak @ 8:00h / 9:45h / 12:30h
Srijeda @ 8:00h / 9:45h / 12:30h
Četvrtak @ 8:00h / 9:45h / 12:30h
Petak @ 8:00h / 9:45h / 12:30h
Subota @ 8:00h / 9:45h / 12:30h
Nedjelja @ 8:00h / 9:45h / 12:30h

LUKAVICA » BIJELJINA

Autobuska stanica Bijeljina

Autobuska stanica Bijeljina

Ponedjeljak @ 9:15h
Utorak @ 9:15h
Srijeda @ 9:15h
Četvrtak @ 9:15h
Petak @ 9:15h
Subota @ 9:15h
Nedjelja @ 9:15h

LUKAVICA » HERCEG NOVI

Autobuska stanica Herceg Novi

Autobuska stanica Herceg Novi

Ponedjeljak @ 20:00h
Utorak @ 20:00h
Srijeda @ 20:00h
Četvrtak @ 20:00h
Petak @ 20:00h
Subota @ 20:00h
Nedjelja @ 20:00h

LUKAVICA » KALINOVIK

Kalinovik

Kalinovik

Ponedjeljak @ 16:00h
Utorak @ 16:00h
Srijeda @ 16:00h
Četvrtak @ 16:00h
Petak @ 16:00h
Subota @ 16:00h
Nedjelja @ 16:00h

LUKAVICA » NIŠ

Autobuska stanica Niš

Autobuska stanica Niš

Ponedjeljak @ 18:00h
Utorak @ 18:00h
Srijeda @ 18:00h
Četvrtak @ 18:00h
Petak @ 18:00h
Subota @ 18:00h
Nedjelja @ 18:00h

LUKAVICA » NOVI SAD

Autobuska stanica Novi Sad

Autobuska stanica Novi Sad

Ponedjeljak @ 6:40h / 23:15h
Utorak @ 6:40h / 23:15h
Srijeda @ 6:40h / 23:15h
Četvrtak @ 6:40h / 23:15h
Petak @ 6:40h / 23:15h
Subota @ 6:40h / 23:15h
Nedjelja @ 6:40h / 23:15h

LUKAVICA » TREBINJE

Autobuska stanica Trebinje

Autobuska stanica Trebinje

Ponedjeljak @ 7:45h
Utorak @ 7:45h
Srijeda @ 7:45h
Četvrtak @ 7:45h
Petak @ 7:45h
Subota @ 7:45h
Nedjelja @ 7:45h




JAVNI TRANSPORT

AUTOBUSKA STANICA SARAJEVO

AUTOBUSKA STANICA LUKAVICA

AUTOBUSKA STANICA PALE

« nazad

ČITAJTE » Isak Samokovlija » Kiko Sarajlić » Dario Džamonja » Zuko Džumhur

Bombaj štampa u Coloseumu
Bombaj štampa u Coloseumu
U subotu, 18. februara 2017. godine od 22 sata, sarajevski Coloseum Club će odzvanjati...
Elektronski čitači knjiga u Biblioteci Sarajeva
Elektronski čitači knjiga u Biblioteci Sarajeva
Posuđivanje elektronskih čitača knjiga je nova usluga u Biblioteci Sarajeva, koja...


 Još Sarajevskih novosti » 
Kino Bosna srijedom
Kino Bosna srijedom
Vrijedna ekipa iz Kina Bosna poziva sve željne lijepog druženja uz muziku i piće...
Na Svilenom putu Sarajevske zime
Na Svilenom putu Sarajevske zime
Susretom umjetnika i medija u Botaničkom vrtu Zemaljskog muzeja Bosne i Hercegovine...


 Još Susreta i zbivanja » 
Petnaest godina sarajevske Disco Gripe
Petnaest godina sarajevske Disco Gripe
U svojoj petnaestoj godini izvođenja, prva ovogodišnja DISCO GRIPA će biti održana...
Valentin Inzko: Gluhonijemim osobama treba posvetiti veliku pažnju (video)
Valentin Inzko: Gluhonijemim osobama treba posvetiti veliku pažnju (video)
U razgovoru ekipe Informativnog centra za gluhe, koji je vodio predsjednik i tumač...


 Još Sarajevskih razgovora » 
Video: Sarajevo kakvo smo svi voljeli
Video: Sarajevo kakvo smo svi voljeli
Film kojim je Ivan Hetrich divno prikazao grad na Miljacki kroz tridesetak različitih...
Video: Dan u Sarajevu
Video: Dan u Sarajevu
Uroš Podlogar je učesnik festivala Balkan Photo Fest, koji je 2015. godine održan...


 Još video sadrzaja » 
Navijam za naše
Navijam za naše
Sarajevo je nekad slavilo mnogo više od uspjeha svojih sportskih klubova. Slavilo...
24. Malonogometni turnir Asim Ferhatović Hase
24. Malonogometni turnir Asim Ferhatović Hase
Malonogometni memorijalni turnir ASIM FERHATOVIĆ HASE je najstariji i najkvalitetniji...


 Još iz sportskog almanaha » 
Sjećanje: Esad Arnautalić
Sjećanje: Esad Arnautalić
Sinoć je u Sarajevu nakon 77. godina života preminuo jedan od naznačajnijih muzičara,...
Sjećanje: Davorin Popović
Sjećanje: Davorin Popović
Pjevačem je sam sebe zvao, obično počinjući svoje priče ‘Slušaj, da ti...


 Još uspomena i sjećanja » 

FELJTONI
» Dnevnik s Pala
» Od Grbavice do Koševa
» Čovjek s mjesecom u pjesmama

Posljednje objave
na SARAJEVO.co.ba

Popularne teme
na SARAJEVO.co.ba


akcija Alija Behmen Banja Luka Baščaršija Baščaršijske noći Beograd BiH Centar (opština) Dario Džamonja Dino Mustafić djeca Dom mladih ekologija Evropa liga Federacija BiH festival film FK Olimpic FK Sarajevo FK Željezničar foto fotografija fudbal gradonačelnik Grbavica Hrvatska Ilidža (opština) Italija izložba JKP GRAS jubilej Jugoslavija Kamerni teatar 55 kanton KK Bosna košarka Kriterion kultura Letu Štuke Marindvor MESS Mina Ćorić mladi Mostar MUP muzika Narodno pozorište Sarajevo navijači Nermin Čengić Njemačka novac Novi Grad (opština) Novo Sarajevo (opština) obnova obrazovanje Olimpijada Opsada Sarajeva poezija policija pomoć Pozorište mladih Sarajevo Premijer liga protest rat reprezentacija saobraćaj Sarajevo Sarajevska filharmonija Sarajevska zima Sarajevski epitaf SARTR SFF sigurnost sjedeća odbojka Skenderija Slovenija SP 2010 Srbija Srebrenica Stari Grad (opština) studenti sud suđenje Svjetsko prvenstvo teatar televizija turizam Tuzla Vedran Puljić video Videoteka Vijećnica Zagreb zdravlje Zenica Zetra zima zločin Zvono žene

NE PROPUSTITE!