Troje uhapÅ¡enih zbog nacionalistiÄkih grafita u Briješću |
|
Tri osobe su uhapÅ¡ene zbog pisanja uvredljivih nacionalistiÄkih grafita u blizini katoliÄke župne crkve u sarajevskom naselju Briješće.
Iz MUP-a Kantona Sarajevo kažu da su uhapÅ¡eni, starosne dobi 20, 22 i 24 godine, su priznali krivicu. Policija i dalje istražuje ovaj sluÄaj.
Podsjećamo, u sarajevskom naselju Briješće je u noći sa srijede na Äetvrtak kamenovana župna crkva sv. Leopolda Mandića.
Trenutno 2 mišljenja. Kakvo je vaše mišljenje?
« nazadVezane teme: Briješće, hapšenje, napad, policija, Sarajevo, vandalizam, Vedran Puljić
RSS feed za komentare ove objave.
Napomena: Ukoliko želite kraj svog mišljenja i svoju sliku registrujte svoj gravatar.
|
|
FK Sarajevo u Evropi
Upravni odbor KK Bosna dao ostavku
Škola gimnastike za djecu Općine Centar
Još sporta » |
Noćas je gorila Zetra
KEMAL MONTENO
MAJOR
Još videa » |
Ni inicijala, a kamo li imena iako su priznali? Knezovic nije ni optuzen, a vec ste ga proglasili krivim, objavili ste fotografiju stana i tocnu adresu njegovih roditelja. Dragi moji sarajevski mediji, budite dosljedni pa makar i u pogreskama. Svako dobro, pozdrav iz Mostara!
Postovana tanja,
1) Portal Sarajevo.co.ba je ime Olivera Knezovica objavio kada je to i policija uradila.
2) Fotografiju Olivera Knezovica smo objavili kad je raspisana međunarodna potjernica za njim.
3) Fotografiju i adresu stana, niti znamo, niti smo je objavili.
Ukoliko pregledate svo naše izvještavanje o neredima i ubistvu moći ćete se uvjeriti u objektivnost našeg portala.
Molimo vas, da izbjegavate generalizaciju i etiketiranja tipa “sarajevski mediji”, jer naÅ¡ portal od pojavljivanja Äinimo sve da naÅ¡i gradovi i država postanu jedinstveni i reprezentativni u svakom mogućem pogledu, ma koliko nam to otežavali svi kojima nije stalo da se u Bosni i Hercegovini normalno živi i radi.
InaÄe, pratimo informacije i objavljujemo ih nakon primitka i provjere.
Pozdrav i hvala Vam na osvrtu.