Željo u polufiunalu Kupa BiH

FK Željezničar se plasirao u polufinale Kupa Bosne i Hercegovine pobjedom nad Olimpicom od 3:0 u revanš susretu četvrtfinala.

Donosimo izjave šefova struke oba tima odmah nakon odigrane utakmice.

Osim: Najboljih 45 minuta u sezoni

Amar Osim
Amar Osim
‘Zadovoljan sam kako smo odigrali pogotovo u drugom poluvremenu. U prvom poluvremenu je imao i Olimpic svojih šansi, ali isto tako i mi smo u par navrata opasno zaprijetili i malo nam je nedostajalo da i ranije postignemo pogodak. U drugom dijelu smo na vrijeme postigli gol i onda je sve krenulo onako kako smo mogli samo poželjeti. Ovo je možda i najboljih naših 45 minuta u sezoni, no realno uz dužno poštovanje prema svim našim protivnicima mi kada se ‘otkočimo’ rijetko ko nam se može oduprijeti. U takvim situacijama je onda samo pitanje da li će naš protivnik primiti dva, tri ili pet komada.’, rekao je nakon utakmice zadovoljni trener Plavih Amar Osim.

Musemić: Za Olimpic je pogodak misaona imenica

Husref Musemić
‘U prvom poluvremenu smo veoma dobro odigrali i trebali smo tada postići koji pogodak. Možda bi i bilo sve drugačije da smo uspjeli, no na našu žalost nismo. Za nas je pogodak, misaona imenica. Rani pogodak u drugom dijelu nas je presjekao. Željezničar je preuzeo konce igre u svoje ruke i na kraju je zasluženo slavio. Razočaran sam u odnos mojih pojedinih igrača prema igri jer nije isto izgubiti dva,tri ili pet razlike, no možda je to za mene i dobro jer mi je dalo neke smjernice za budućnost.’, rekao je razočarani Musemić.